Godlo Polski

Cytaty Janusza Korczaka:

Logo Przedszkola

Aktualności

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą m.st. Warszawy skierowaną do dzieci i rodziców, zamieszczoną w informatorze "Junior w Warszawie". Informator jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie: www.informatorrodzinny. ... zobacz całość

Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie"

Przedszkole nr 119

Warszawa

ul. Turmoncka 18

tel./fax (22) 811 35 89

O nas

 
  "Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości"

 Carl Roger
 

        Nasze przedszkole mieści się w dużym, jednopiętrowym budynku, położonym z dala od zgiełku ulicznego, otoczone pięknym ogrodem, wyposażonym w dostosowane do wieku zabawki ogrodowe (m.in. huśtawki, zjeżdżalnie, mosty, karuzele…).

    W przedszkolu znajduje się sześć dużych, przestronnych i kolorowych sal przystosowanych do prowadzenia zajęć, zabaw i odpoczynku. Ponadto posiadamy oddzielną salę zabaw, w której odbywają się zajęcia dodatkowe, teatrzyki i różne uroczystości..    

            Opiekę nad dziećmi sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, w tym doradca metodyczny. Wszystkie nasze przedszkolaki objęte są opieką logopedy i psychologa. Podstawa programowa realizowana jest w oparciu o program „Zanim będę uczniem" E.Tokarskiej i J.Kopały

        Oprócz zajęć programowych dzieci mają możliwość rozwijania własnych zainteresowań poprzez  udział w zajęciach dodatkowych: umuzykalnienie,(rytmika), język angielski, gimnastyka korekcyjna, taniec towarzyski z elementami tańca nowoczesnego oraz religia. Zainteresowania dzieci rozwijamy także organizując teatrzyki, wycieczki tematyczne, wyjazdy do teatrów i kin. Bierzemy również udział w wielu konkursach, turniejach, przeglądach, w których odnosimy sukcesy.

        Głównym naszym celem jest tworzenie przedszkola przyjaznego dzieciom i ich rodzinom. Dzięki temu dzieci czują się bezpieczne, akceptowane i kochane.

 

         Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 17:00.     

 
Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.